Blackpink: móda a štýl, ktorým sa inspiruje celý svet

Blackpink je populárna K-popová dievčenská skupina, ktorá v poslednej dobe získala mnoho fanúšikov po celom svete. Skupinu tvoria štyri členky: Jisoo, Jennie, Rosé a Lisa. Okrem svojej hudby sa Blackpink stali známymi aj pre svoju módnu ikonu. Ich oblečenie sa stalo trendom a inšpiráciou pre mnohých fanúšikov, vrátane Slovákov. V tomto článku sa pozrieme na to, aké oblečenie Blackpink nosí a ako môžete získať podobný štýl.

Farby a vzory

Jednou z vecí, ktoré sa Blackpink vyznačuje, je používanie jasných a živých farieb. Farby ako ružová, červená, fialová a oranžová sú často viditeľné v ich oblečení. Okrem toho používajú aj vzory ako leopardí tlač a prúžky. Farby a vzory sa často kombinujú spolu, aby vytvorili výrazné a zaujímavé kombinácie.

Jednou z vecí, ktoré fanúšikovia obdivujú na móde Blackpink, je ich schopnosť nosiť farby a vzory, ktoré by sa mohli zdať príliš odvážne. Ak chcete získať podobný štýl, nebojte sa experimentovať s farbami a vzormi.

Štýl oblečenia

Blackpink sa nebojí experimentovať s rôznymi štýlmi oblečenia. Ich štýl sa pohybuje od športového oblečenia až po elegantné a sofistikované šaty. Štýly, ktoré Blackpink najčastejšie nosia, sú crop topy, džínsy so vysokým pásom a oversized mikiny. Okrem toho používajú aj športové oblečenie, ako sú mikiny, tepláky a tenisky. Vo väčšine prípadov ich oblečenie zdobí nápisy alebo logá značiek.

Jednou z vecí, ktoré robia Blackpink takým jedinečným, je schopnosť nosiť rôzne štýly a zároveň sa cítiť pohodlne v oblečení. Ak chcete získať podobný štýl, snažte sa nájsť štýly, ktoré vám vyhovujú a zároveň sa s nimi cítite dobre.

Stay up to date
Register now to get updates on promotions and coupons.
KPOP MERCHANDISE ONLINE STORE - BTS MERCHANDISE - BLACKPINK - EXO

Shopping cart

×